Kontakty na kanceláře DataLife Group

Kontaktní formulář

 

Ověření

DataLife Group má 14 kanceláří v České republice

Brno – sídlo společnosti

AZ TOWER
Pražákova 1008/69
639 00 Brno

Václav Kleibl
tel.: +420 603 888 990
e-mail: info@datalife-group.cz

Brno – obchodní zastoupení

AZ TOWER
Pražákova 1008/69
639 00 Brno

Roman Kroupa
tel.: +420 739 095 950
e-mail: r.kroupa@datalife-group.cz

Čáslav

Poštovní 607
286 01 Čáslav

Ing. František Hora
telefonní číslo: +420 608 912 217
e-mail: f.hora@datalife-group.cz

Česká Lípa

Hrnčířská 2456 (budova KB)
470 01 Česká Lípa

Kamil Kalina
telefonní číslo: +420 604 521 357
e-mail: k.kalina@datalife-group.cz

Dvůr Králové nad Labem

17. listopadu 2657
54401 Dvůr Králové nad Labem

Viliam Ulrych
telefonní číslo: +420 732 367 654
e-mail: v.ulrych@datalife-group.cz

Hradec Králové

Budova Avion
Gočárova třída 806/32
500 02 Hradec Králové

Martin Blažej
telefonní číslo: +420 777 229 693
e-mail: m.blazej-sro@datalife-group.cz

Bc. Tomáš Rejnyš
telefonní číslo: +420 731 619 627
e-mail: t.rejnys-sro@datalife-group.cz

Jindřichův Hradec

Pravdova 1113
377 01 Jindřichův Hradec

Petr Polanský
telefonní číslo:  +420 777 825 378
e-mail: p.polansky@datalife-group.cz

Kladno

Vrapická 601
272 01 Kladno

Josef Vocásek
telefonní číslo:  +420 722 055 400
e-mail: j.vocasek-sro@datalife-group.cz

Liberec

Vesecká 97
460 06 Liberec

Lukáš Engerer
telefonní číslo:  +420 603 914 903
e-mail: l.engerer@datalife-group.cz

René Zachar
telefonní číslo: +420 774 690 699
e-mail: r.zachar@datalife-group.cz

Litoměřice

Mírové nám. 9/1
412 01 Litoměřice

Jiří Effenberger
telefonní číslo:  +420 777 024 687
e-mail: j.effenberger-sro@datalife-group.cz

Litvínov

Žižkova 501
436 01 Litvínov

Josef Cibula
telefonní číslo:  +420 733 134 337
e-mail: j.cibula-sro@datalife-group.cz

Náchod

Purkyňova 430
547 01 Náchod

Ing. Slavomíra Suková
telefonní číslo: +420 732 624 413
e-mail: s.sukova-sro@datalife-group.cz

Pardubice

kancelář Pardubice
– vždy po předchozí telefonické domluvě

Bc. Jan Škaloud
telefonní číslo: +420 777 937 340
e-mail: j.skaloud-sro@datalife-group.cz

Znojmo – administrativní centrála

Dvořákova 10
669 02 Znojmo

telefonní číslo:  +420 800 50 51 57
e-mail: info@datalife-group.cz