Elektřina a plyn

Zdražili vám elektřinu a plyn? Platíte příliš vysoké zálohy? Podepsali jste nevýhodnou smlouvu
na energie a nevíte, co dělat? Hrozí vám pokuty od dodavatelů?

S tím vším vám dokážeme pomoct! Zajistíme vám levnější řešení vašich dodávek energií bez nepříjemných překvapení v budoucnu.

Co pro vás můžeme udělat?

Kdo jsme a jak pracujeme?

Jsme DataLife Group. Pomáháme lidem s řešením jejich financí.

DataLife Group s.r.o. vykonává svoji zprostředkovatelskou činnost v energetických odvětvích na základě registrace od Energetického regulačního úřadu (ERÚ) pod registračním číslem 742238624.

Naši klienti díky nám ušetří spoustu peněz, protože jim dokážeme dobře poradit, jak a kde mohou snížit své náklady. K těm největším výdajům většiny domácností v tuto chvíli patří právě poplatky za elektřinu a plyn. Díky DataLife Group získáte i vy levnější dodávky energií a trvale výhodné podmínky.

Nejsme pouze zprostředkovatelská firma, ale společnost, která svým klientům poskytuje nezávazné a bezplatné finanční poradenství. A k tomu patří i pomoc s krocením výdajů za plyn a elektřinu. Smlouvu tak neuzavíráte s námi, ale přímo s dodavatelem, kterého vám pomůžeme vybrat.

Jak probíhá změna dodavatele s DataLife Group?

Obáváte se, že vás změna dodavatele energií bude stát příliš času a starostí? S námi nic takového nehrozí. Celý proces je natolik jednoduchý, že ho spolu zvládneme rychle a bez nutnosti schůzek. Jak to probíhá? 

 • ozvete se nám na e-mail či telefon
 • my vám zašleme jednoduchý dotazník, do kterého vyplníte vaše údaje
 • vyplněný dotazník nám pošlete zpět e-mailem spolu s jednou starou fakturou 
 • obdržíte od nás smlouvu, kterou nám podepsanou zašlete zpět

A tím končí jakékoliv vaše starosti s energiemi, ne však naše pomoc! Od této chvíle se postaráme o to, abyste měli vždy ty nejlepší ceny a dozvěděli se včas všechny důležité informace. V případě, že časem budete chtít dodavatele změnit, zajistíme vám opět ty nejvýhodnější podmínky na trhu.

Nesetrvávejte u dodavatele poslední instance. Kontaktujte DataLife Group a my vám zajistíme lepší ceny a nižší zálohy!  

Proč se vám vyplatí využít pomoc DataLife Group?

 • Nezastupujeme žádné dodavatele, ale vás samotné. Chráníme vždy vaše zájmy.
 • Nabízíme dlouhodobé řešení, na kterém ušetříte teď i v budoucnu.
 • Jednáme pouze s dodavateli, kteří splní naší vizi a podmínky a nevystavují naše klienty žádným rizikům (v tuto chvíli spolupracujeme se společností Vemex Energie) 
 • Nabídneme vám transparentní ceny za plyn i elektřinu. S námi vždy víte, za co platíte. 
 • Pohlídáme, aby vaše smlouvy byly v pořádku. Veškerou administrativu zařídíme za vás.
 • Ochráníme vás před nevýhodnými nabidkami a nekalým jednáním.
 • Veškeré naše služby jsou zcela bezplatné

Řešení sporů při spotřebitelské činnosti

Ve smyslu Zákona č. 634/1992 Sb. v platném znění (Zákon o ochraně spotřebitele) informujeme, že mimosoudní řešení spotřebitelských sporů bude v souladu s ustanovením § 14 tohoto zákona řešeno takto:

DataLife Group s.r.o. se zavazuje, že vynaloží veškeré úsilí, aby případné spory vyplývající ze smluv byly urovnány smírnou cestou. Dále se zavazuje, že bude postupovat tak, aby sporná situace byla objektivně vysvětlena, a za tímto účelem poskytne nezbytnou součinnost. Mimosoudním orgánem pro řešení sporů je Energetický regulační úřad (ERÚ), Masarykovo náměstí 5, PSČ 586 01 Jihlava, www.eru.cz. V ostatních případech může kterákoli smluvní strana podat návrh příslušnému soudu. Rozhodným právem je právo České republiky.

Kontaktujte Datalife Group!

Získáte partnera, který vám poradí a podá pomocnou ruku.

Zdarma vás provedeme celým procesem od začátku až do konce
a budeme vám k dispozici i nadále.

Rádi vám vždy pomůžeme se vším, co se týká vašich financí.

Kontaktní formulář

Prohlášení:
Osobní údaje poskytnuté prostřednictvím vyplnění a odeslání tohoto formuláře budou zařazeny do evidence a dále zpracovávány. Bližší informace o tomto zpracování naleznete zde. Seznamte se s Informacemi o zpracování osobních údajů.

Vaše potvrzení *